Kadry i płace

Kadry i płace

kadry i płace oraz Doradztwo podatkowe
  • Obsługa kadrowo-płacowa (listy płac, umowy o prace, zaświadczenia, ewidencja urlopów
  • Zgłoszenia pracodawcy do PIP i PIS, porady w zakresie prawa pracy)
  • Wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy od wynagrodzeń, wysokości składek na ubezpieczenie oraz należności z tytułu świadczeń chorobowych
  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości

Potrzebujesz kogoś, przed kim Kadry i Płace Warszawa Mokotów nie mają żadnych tajemnic, a do tego jest gotów zająć się całym Twoim zespołem? Zrobimy to z radością, bo zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczne bywają te kwestie. Obsługa kadrowo-płacowa jest skomplikowana, a do tego wyjątkowo czasochłonna, a Ty – jako przedsiębiorca – powinieneś skupiać się przede wszystkim na rozwoju swojego biznesu i budowaniu firmy, która zostanie liderem w swojej branży. Listy płac, umowy o prace czy zaświadczenia oraz ewidencje urlopów zostaw nam. Od lat profesjonalnie zajmujemy się zgłoszeniami pracodawców do PIP oraz PIS. Świadczymy również porady w zakresie prawa pracy, więc bez problemu doradzimy Ci w szczególnie trudnej kwestii. Jesteśmy gotowi trzymać rękę na pulsie, dbając o to, by w Twojej firmie wszystko szło zgodnie z planem.

Kadry i Płace Warszawa Mokotów

Nasz doświadczony zespół od wielu lat świadczy usługi polegające na wyliczaniu składek na podatek dochodowy od wynagrodzeń. Na każdym przedsiębiorcy ciąży szereg zobowiązań związanych z regularnym dokonywaniem płatności podatkowych, a naszą rolą jest zadbanie o to, by sprawiało Ci to jak najmniej problemów. Co więcej, ustalimy również wysokości składek na ubezpieczenia, a nawet należności z tytułu świadczeń chorobowych dla wszystkich Twoich pracowników. Tak kompleksowy zakres usług sprawi, że Ty będziesz mógł w końcu skupić się na zarządzaniu firmą oraz przygotowywaniem strategii jej rozwoju. Wszelkie wyliczenia czy płatności otrzymasz w przejrzystej formie, gotowe do zatwierdzenia i zrealizowania.

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa Warszawa Mokotów

Zwróć się do nas, a będzie czekała na Ciebie nie tylko sprawna i szybka obsługa kadrowo-płacowa Warszawa Mokotów. Zyskasz również przede wszystkim pewność, że wszelkie formalności związane z zatrudnianiem nowych pracowników przeprowadzone zostaną w sposób terminowy, prawidłowy i zgodny z prawem. Oferujemy także sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco zorientować się, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja firma. Ułatwi Ci to podejmowanie przyszłych decyzji związanych z procesami rekrutacji i nie tylko.