Accounting Office - Accounting Services
tax consultancy
for your business

See more

A few words about us

Biuro rachunkowe Warszawa - pełen profesjonalizm

Biuro rachunkowe Tax Services sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z obsługą księgową i doradztwem podatkowym. Nasz zespół biura rachunkowego w Warszawie tworzą eksperci o wysokich kwalifikacjach, współpracujących z doradcami podatkowymi, audytorami oraz prawnikami. Celem naszego biura rachunkowego na Mokotowie jest zapewnienie Klientom stabilnej obsługi księgowo – kadrowej wraz ze wsparciem oraz doradztwem biznesowym. Jesteśmy partnerem dla dużych, średnich oraz małych podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności.

Prezentowana przez nasze biuro rachunkowe na Mokotowie wysoka jakość usług jest wynikiem nie tylko wieloletniego doświadczenia, ale również ciągłego rozwoju. Pracownicy
biura rachunkowego w Warszawie Tax Services biorą udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje i aktualizując wiedzę. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że proponowane przez nas rozwiązania, zawsze są zgodne z przepisami prawa i korzystne dla naszych klientów.

Największym atutem naszego biura rachunkowego w Warszawie jest budowa relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i dostarczeniu indywidualnych rozwiązań z zakresu księgowości, podatków, finansowania, prawa oraz usług administracyjnych zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

See our offer for more details

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi, nasze biuro rachunkowe w Warszawie świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego, ale również kadr i płac. Oferujemy obsługę prawną i usługi administracyjne. Dokładamy wszelkiej staranności i rzetelności, zapewniając naszym klientom najwyższy standard.

Biuro rachunkowe Warszawa – kompleksowa usługa księgowości

W ramach usług księgowych oferujemy Państwu kompleksową obsługę. Prowadzimy księgi rachunkowe i podatkowe oraz księgi przychodów i rozchodów. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w kwestiach związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, m.in. prowadzenie ewidencję zakupów i sprzedaży, sporządzanie rachunków wyników oraz bilansów, a także deklaracji podatkowych. Nasi klienci mogą liczyć także na:
• miesięczne rozliczanie,

• deklaracje VAT i JPK,

• reprezentowanie przez US, UKS ORAZ Izbą Skarbową,

• wyprowadzenie zaległości podatkowych.

Obsługa księgowa Warszawa Mokotów może być prowadzona w języku polskim oraz angielskim!

Tax consultancy

Oferowana przez nasze biuro rachunkowe w Warszawie usługa doradztwa podatkowego zapewnia wsparcie w planowaniu oraz optymalizacji podatkowej biznesu. Zapewniamy pomoc w sporach z administracją skarbową i zapewniamy o naszym indywidualnym podejściu do każdej sprawy. Nasi klienci mogą liczyć na:

• konsultacje podatkowe w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz spółek,

• realną optymalizację kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,

• analizy płatności, należności i analizy finansowe (w tym prognozy, raporty sprawozdawcze, Business Plan),

• audyt dokumentacji (m.in. ocena funkcjonowania systemu rachunkowości, kontroli wewnętrznej).

Biuro rachunkowe w Warszawie – kadry i płace

Klienci naszego biura rachunkowego Warszawa Mokotów mogą korzystać także z usługi kompleksowego prowadzenia obsługi kadr, płac i rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Z rzetelnością prowadzimy dokumentację pracowniczą, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej. W zakresie usług kadr i płac zapewniamy:

• przygotowywanie list płac, umów o pracę, ewidencji urlopów,

• zgłoszenia do PIP i PIS,

• wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy od wynagrodzeń,

• wyliczanie wysokości składek na ubezpieczenie,

• wyliczanie należności z tytułu świadczeń chorobowych.

Legal support

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudności napotykają przedsiębiorcy podczas zakładania, likwidowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, zajmujemy się obsługą prawną, która obejmuje nie tylko rejestrację spółek, zakładanie i likwidowanie działalności, ale również legalizację dokumentów, poświadczenia notarialne z Apostille. Jeżeli mają Państwo problem z obsługą prawną swojej firmy zmianami KRS VAT/VAT EU, gotową spółką VAT zapraszamy do współpracy – nasza księgowość na Mokotowie spełnia najwyższe standardy.

Usługi administracyjne na wysokim poziomie

Nasze biuro rachunkowe w Warszawie oferuje szeroki wachlarz usług administracyjnych, dzięki czemu możemy w znacznym stopniu odciążyć naszych klientów. Czym możemy się zająć? Przede wszystkim umożliwiamy korzystanie z wirtualnego biura wraz z wieloma jego udogodnieniami, np. możliwością odbioru dokumentów. Na życzenie naszych klientów zakładamy konta bankowe, zajmujemy się kredytami, ubezpieczeniem, a także depozytem  dokumentów. Przygotowujemy sprawozdania GUS.

Kompleksowa oferta naszego biura rachunkowego na Mokotowie Tax Services pozwala naszym Klientom skupić się na tym, co dla firmy najważniejsze – jej rozwoju i zwiększaniu przewagi konkurencyjnej na rynku. Profesjonalnie wspieramy wszystkie firmy, które potrzebują solidnej obsługi księgowej.

An individual offer will be prepared after a needs analysis. We invite you to contact us.

Contact

We cordially invite you to contact us.

Mokotów Branch
ul. Opoczyńska 9/5
02-522 Warszawa

Wilanów Branch
Al. Rzeczypospolitej 22B/20
02-972 Warszawa

+48 606 810 384

biuro@taxservice.net.pl

Contact form