Virtual office

Virtual office

wirtualne biuro
  • Adres do rejestracji spółki
  • Odbiór korespondencji zwykłej i poleconej
  • Informacje o otrzymywaniu przesyłek drogą mailową
  • Wysyłanie skanów korespondencji
  • Usługi prawne
  • Usługi księgowe
  • Biuro rachunkowe na miejscu
  • Doradztwo
  • Możliwość skorzystania z sali konferencyjnej

Wirtualne Biuro Warszawa Mokotów? Z nami to możliwe! W Tax Service możemy zapewnić Ci adres do rejestracji spółki, który będzie doskonale prezentował się na fakturach. Nada prestiżu i powagi Twojej działalności, choć to dopiero początek jej funkcjonowania. Dzięki temu jednak od razu zyskasz szacunek swoich kontrahentów oraz klientów, opierając swój PR i wizerunek nie tylko na doskonałej jakości usług, ale również znanej lokalizacji. Co więcej, oprócz samego adresu rejestracji zapewniamy także kompleksową obsługę wszystkich Twoich spraw, ułatwiając Ci prowadzenie firmy z dowolnego miejsca.

Wirtualne Biuro Warszawa Mokotów

Decydując się na korzystanie z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalny odbiór zarówno korespondencji zwykłej, ja i polecanej. Co więcej, o każdej przesyłce informować Cię będziemy drogą mailową, a na życzenie wszystkie dokumenty, które otrzymasz, mogą być do Ciebie przesyłane w formie skanów. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco, bez potrzeby przyjeżdżania do siedziby czy podawania swojego prywatnego adresu w oficjalnych dokumentach. To doskonałe rozwiązanie np. dla przedsiębiorców działających zdalnie, którzy nie potrzebują tradycyjnego biura czy lokalu, a swoją pracę wykonują z różnych miejsc, nawet za granicą.

Wirtualne Biuro Warszawa Mokotów to nie tylko adres do rejestracji. Korzystaj z rozmaitych usług oraz sali konferencyjnej

Zapewniamy Usługi Prawne Warszawa Mokotów, a także pełną księgowość czy nawet biuro rachunkowe. Możesz dzięki temu w spokoju pracować nad rozwojem marki oraz ulepszaniem oferty, a my zajmiemy się wszelką dokumentacją, sprawami podatkowymi czy rozliczeniowymi. Ty otrzymywał będziesz czytelne i przejrzyste zestawienia, podsumowania oraz analizy, które pomogą Ci zorientować się, w jakiej sytuacji znajduje się obecnie Twoje przedsiębiorstwo. Od lat współpracujemy z wieloma firmami reprezentującymi rozmaite branże i sektory gospodarki. Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz usług doradczych, które oferujemy, aby odnieść sukces.

Decydując się na wirtualne biuro Warszawa Mokotów zyskujesz jeszcze więcej. Oprócz bogatej palety usług świadczonych zdalnie i adresu możesz bowiem skorzystać także z naszej sali konferencyjnej. Jest ona reprezentacyjna i znajduje się w prestiżowo wyglądającym budynku, dzięki czemu z dumą spotkasz się tu ze swoimi wspólnikami, pracownikami czy kontrahentami. Wywrzesz na nich dobre wrażenie, a to może znacznie przyśpieszyć rozwój firmy.